Termomediena yra mediena, kurią modifikuoja karščiu (180-215°C), garais ir vandeniu. Procesas yra tiksliai valdomas, pritaikytas skirtingoms medienos rūšims ir matmenims. Svarbiausia yra tai, kad visi šie veiksmai yra ekologiški, be jokių chemikalų, todėl termomediena yra ypač draugiška žmogui ir gamtai. Modifikacija neišvengiamai keičia medienos chemines ir fizikines savybes, todėl gaminiai tampa ilgaamžiai, pagerėja jų matmenų stabilumas ir termoizoliacija.
Termomediena neturi sakų ir formaldehidų, jai būdingas malonus kvapas, ji tampa lengvesnė, su švelnia tekstūra.
Termomediena yra nepakeičiama, kai reikia atlaikyti didelius temperatūros ir drėgmės pokyčius, todėl ji puikiai tinka apkalimui pastatuose, terasoms, balkonams, tvoroms ir pirtims. Be to, dėl gražios išvaizdos, ekologiškumo ir stabilumo, ji yra mėgstama ir moderniuose interjeruose. Mūsų gamybos procesas yra automatizuotas ir griežtai kontroliuojamas. Ilgametė patirtis su termomediena leidžia mums siūlyti jums geriausius rinkos gaminius.

Termo mediena yra ypatingai apdorota medienos rūšis, kuri yra sukurta specialiais termo apdorojimo procesais, skirtais pagerinti jos savybes. Šis metodas dažnai vadinamas termo modifikacija arba termo medienos apdorojimu. Šis procesas atliekamas aukštoje temperatūroje ir be oro prieigos, taip pagerinant medienos charakteristikas ir savybes.

Viena iš pagrindinių termo medienos savybių yra sumažinta jos jautrumas drėgmei. Dėl termo modifikacijos mediena tampa mažiau linkusi į įtrūkimus, susitraukimus ar išsiplėtimus esant kintančioms oro sąlygoms. Tai ypač naudinga lauko projektams, kur mediena tiesiogiai veikiama oro sąlygų.

Be to, termo mediena turi pagerintą atsparumą grybams, dėl to sumažėja puvimo pavojus. Ši savybė suteikia galimybę ilgiau išlaikyti medienos struktūrą ir išvaizdą be reikiamų cheminių medžiagų priedų.

Kitas svarbus aspektas yra termo medienos pagerinta izoliacinės savybės. Ši medienos rūšis yra geresnė šilumos izoliacija, leisdama sumažinti šildymo ir aušinimo išlaidas. Todėl termo mediena gali būti naudojama statybinių ir interjero projektų metu, siekiant pagerinti energijos efektyvumą.

Vis dėlto svarbu pabrėžti, kad, nepaisant savo pagerintų savybių, termo mediena vis dar yra natūrali medienos rūšis, kuri puikiai tinka tvariai statybai ir kitoms aplinkai draugiškoms iniciatyvoms. Termo medienos naudojimas gali būti prasmingas pasirinkimas siekiant ilgalaikės, kokybiškos ir aplinkai tausojančios medienos